راه رفتن با پای برهنه

 توصیف اتصال با زمین اتصال با زمین یعنی چه؟ اتصال با زمین به راحتی راه رفتن روی ماسه های ساحل یا درازکشیدن روی یک صخره و اتصال مستقیم از طریق پوست بدن به سطح زمین است. فرضیه ای وجود دارد که می گوید یونهای منفی زمین کمک می کنند که یونهای مثبتی که در بدن ما همه روزه از طریق استرس، خوردن غذاهای ناسالم و قرارگرفتن در معرض وسایل الکترونیکی وتلفن همراه بوجود می آیند به تعادل برسند. یک متخصص در حوزه زمین شناسی بنام دکتر جیمز آچمن اینچنین توصیف می کند: " منطقی ترین دلیل برای توصیف اثرات مفید اتصال با زمین این است که ارتباط مستقیم با زمین ریتم های الکتریکی روزانه و الکترونهای آزاد را از سمت زمین به بدن انسان فعال می کند "فواید اتصال با زمین ارتباط منظم حوزه های الکتریکی طبیعی زمین باعث می شود بارهای الکتریکی بدن به تعادل برسند. متخصصین این حوزه در سال 2013 به فواید درمانی اسپا رتبه 3 دادند و مزایای آنرا اینچنین برشمردند: **کاهش دردهای مزمن بهبود خواب **کاهش استرس **بهبود انرژی **کاهش عدم تعادل هورمونی و قاعدگی در زنان تسریع ریکاوری بدن در جریان فعالیتهای ورزشی شدید دکتر استفن سیناترا مشاورنویسنده کتاب"Erthing with Ober " می گوید: یکی از مهمترین فواید اتصال با زمین این است که به نظر می رسد الکترونهای با بار منفی را از سطح زمین به داخل بدن هدایت می کند که در آنجا رادیکالهای آزاد با ساختار بار مثبت ایجاد التهابات مزمن می کند . فواید بالقوه انرژی زمین روی مغز ، قلب ، عضلات ،سیستم ایمنی و سیستم عصبی و به نوبه خود روی روند پیری انسان اثر می گذارد و ازنظر علم پزشکی یک اتفاق بزرگ می باشد.
Ober جوانی است که دوست دارد با پای برهنه تمام روز رادر بیرون از خانه راه برود. پس از سالها که بعنوان مدیر اجرایی تلویزیون کابلی به اندازه یک قلمو با مرگ فاصله داشت که این مساله برای او سرآغاز یک زندگی سالم می شود. او همیشه خاطر نشان می کرد که وسایل الکتریکی و الکترونیکی برای امنیت بیشترباید به سیم کشی زیر زمینی مجهز باشند. او تعجب می کرد که چنین تکنولوژی ای می تواند روی طول عمر و سلامتی بشر چقدر اثر گذار باشد. نتایج این ترس او عبارت بوداز یک تشک ، ملافه های مخصوص، نوار مچ بند و چند چیز دیگر؛ تمامی این وسایل رابرای ایجاد تاثیر زمین در زمان کارکردن و یا استراحت در داخل خانه تدارک دیده بود.انتظار می رود که در اسپا یا چشمه های معدنی بتوان " اتصال با زمین " رابهتر برقرار نمود. سعی کنید کمتر از موسیقی استفاده کنید و بیشتر به صداهای طبیعت و واقعی گوش فرا دهید تا با اختلالات ناشی از کمبود طبیعت مبارزه کنید. ****یک جایگزین برای اتصال با زمین اگر با پابرهنه راه رفتن زیاد راحت نیستید ، باید بدنبال یک جایگزین بگردید. کفش های پلاستیکی سنتی مانع از رسیدن این انرژی زمینی می شوند اما به گفته پیتر کالتر حتی در زمانی که کفش به پا کرده اید هم می توانید این انرژی را دریافت کنید. بعضی از شرکت ها کفشهایی را تولید می کنند که در داخل خود فلزمس دارند. اگر با زمین ارتباط داشته باشیم و یا از چنین کفشهایی استفاده کنیم ،بارهای ناخواسته مثبت جذب این کفش ها شده و رادیکالهای آزاد مضر را از بدنمان دورمی کنند. یکی دیگر از مقیدین به پدیده " اتصال به زمین" دکتر Roy Lidke است یه گفته او ، کلیه مخلوقات بیولوژیکی از زمین سود می برند که به آنها در شرایط جدی کمک می کند. تخریب های سلولی در اثر استرس باعث بروز فرایند های التهابی شده که به بیماریهای قلبی ، سرطان و تسریع پیری و حتی مرگ سلولها میانجامد. زمین الکترونها را از اتمها و مولکولها گرفته و این رادیکالهای آزاد را تغییر می دهد.

/ 1 نظر / 7 بازدید
تفتان دیزاین

تفتان دیزاین به عنوان نخستین مجری طراحی سایت در استان برگزار می کند .:: جشنواره طراحی سایت ::. طراحی وبسایت حرفه ای،امن و پرسرعت فقط با 230 هزار تومان تا پایان بهمن ماه(فرصتی استثنایی و غیر قابل تمدید) لطفاً توجه داشته باشید که وبسایت با بهترین کیفیت و ضمانت تحویل داده خواهد شد و هزینه پایین اعلام شده به دلیل جشنواره می باشد. امکانات: 1-هاست رایگان بر روی سرورهای پرسرعت ssd از 5 شرکت برتر ایران در زمینه هاستینگ 2-دامنه رایگان 3-بخش های مختلف خبری و محتوایی همراه با rss برای هر بخش 4-گالری تصاویر با قابلیت دسته بندی تصاویر 5-آخرین خبرها و مطالب 6-پربازدیدترین خبرها و مطالب 7-خبرها و مطالب ویژه 8-آخرین نظرات 9-نمایش اوقات شرعی 10-نظرسنجی های مختلف 11-آمار بازدیدها (کل بازدیدها،بازدیدهای هفته گذشته،بازدیدهای هفته گذشته،بازدیدهای هفته جاری،بازدیدهای دیروز،بازدیدهای امروز) 12-خبرنامه 13-نقشه سایت 14-فرم انتقادات و پیشنهادات 15-فرم تماس با مدیریت 16-سیستم عضو گیری 17-امکان ارسال مطالب توسط کاربران 18-معرفی در موتورهای جستجو 19-انجام سئو جهت کسب بهترین رتبه در موتورهای جستجو(گوگل،یاهو،...) 21-نمایش تاریخ روز(شمسی/