براسانی دیوانجاه
این وبلاگ هیچ گونه گرایش سیاسی نداشته و یک مکان آزاد می باشد (شعر ، داستان ، عکس ، مطلب و مقاله (بلوچی و فارسی)) . 
نويسندگان

 

 

رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی سیستان و بلوچستان گفت: نخستین دوره رقابت های رالی دو دیفرانسیل کویر کشور به مناسبت دهه مبارک فجر در زاهدان برگزار می شود.
محمد توسلی کیا' افزود: با هدف استفاده از قابلیت های طبیعی استان از جمله کویر در بخش ورزش، نخستین دوره رالی کویر بهمن ماه امسال به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در محدوده استانهای سیستان و بلوچستان و کرمان برگزار خواهد شد.
 وی اظهار داشت: تا کنون 30 راننده از استان های خراسان جنوبی، کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان و هرمزگان برای شرکت در این رقابت ها اعلام آمادگی کرده اند.
وی با بیان اینکه شروع رقابت های رالی کویر کشور از زاهدان و پایان آن نیز در کویر استان کرمان خواهد بود گفت: اتومبیلرانان شرکت کننده در این رقابت باید مسافتی به طول 700 کیلومتر را رانندگی کنند.  
 رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی سیستان و بلوچستان افزود: پرویز شه بخش، محمدعظیم اسماعیلی کیا، عبدالواحد گرگیچ مقدم، حمیدرضا ساسولی، توکل شه بخش، عزیز اسماعیل کیا، نعمت الله شاهوزهی و بهرام توسلی کیا به نمایندگی از استان در این رقابت ها شرکت خواهند کرد.
 وی گفت: با توجه به وجود استعدادهای خوب اتومبیلرانی در سیستان و بلوچستان، امیدواریم ورزشکاران استان با کسب نتایج قابل قبول به عنوان نفرات برتر این دوره از رقابت ها انتخاب شوند
[ سه‌شنبه ۱٩ دی ۱۳٩۱ ] [ ٤:٢۸ ‎ب.ظ ] [ عادل قنبرزهی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

امکانات وب
قرآن آنلاین

,,

اسما خداوند متعال