براسانی دیوانجاه
این وبلاگ هیچ گونه گرایش سیاسی نداشته و یک مکان آزاد می باشد (شعر ، داستان ، عکس ، مطلب و مقاله (بلوچی و فارسی)) . 
نويسندگان

افرادی که شاد هستند و بیشتر می‌خندند، خود را به‌صورت طبیعی از بیماری‌ها در امان نگه‌می‌دارند چون سیستم ایمنی قوی‌تری دارند و در نتیجه عمر طولانی‌تری خواهند داشت.

    
تحقیقات دانشمندان نشان می‌دهد احساساتی مانند استرس، عصبانیت و ترس سیستم ایمنی بدن را دچار اختلال می‌کند و در نتیجه افراد غمگین و پراسترس، خطر ابتلا به بیماری‌هایی مانند سکته ‌قلبی، سکته مغزی و دیابت را در خود افزایش می‌دهند اما در مقابل، افرادی که شاد هستند وبیشتر می‌خندند، خود را به‌صورت طبیعی از بیماری‌ها در امان نگه‌می‌دارند چون سیستم ایمنی قوی‌تری دارند و در نتیجه عمر طولانی‌تری خواهند داشت.

بادانستن این حقیقت، شاید بسیاری از افراد تصمیم به شاد بودن بگیرند اما چیزی برای شادی و خندیدن پیدا نکنند و تنها بار سنگین مشکلات و نگرانی‌ها راه را برای شاد بودنشان مسدود ‌کند اما نگران نباشید؛ راهکار خندیدن شما دست ماست!

با مردم زنده‌دل دوست شوید

به جای وقت گذراندن و معاشرت با افراد ناامید و منفی‌باف، دوستان خود را از بین افراد شاد و خنده‌رو انتخاب کنید. منتظر نباشید که شادی به سمت شما بیابید بلکه باید خودتان در جستجوی شادی باشید و یافتن دوستان شاد یکی از تلاش‌های شما برای داشتن اوقاتی خوش و نشاط‌آور است. بعضی از افراد استعداد ذاتی در داشتن روحیه طنز دارند و هم‌صحبتی با آنها کسالت را از وجود شما بیرون خواهد کرد.


ادامه مطلب
[ پنجشنبه ۱٥ خرداد ۱۳٩۳ ] [ ٧:٠٩ ‎ق.ظ ] [ عادل قنبرزهی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

امکانات وب
قرآن آنلاین

,,

اسما خداوند متعال